Prostě se to stalo :)

23. january 2011 at 10:59 | Bí |  My words.
When you love a woman, you see your world inside her eyes.


Víkend. To slovo vyvolává v mém mozku stejné vlnobití, jako když slyším slovo "jídlo". Hlavně týká-li se to čokolády či jiných takových dobrot :P Jsem prostě hrozně šťastná, že nemusím být ve škole a můžu trávit čas s mým milým. :) Cítím se skvěle, opravdu. V pátek jsem byla na plese našeho gymplu. Vypadala jsem božsky, co si budu nalhávat. V krásných šatech jsem kradla pohledy snad všech v sále, včetně dívek. Bylo to nádherné. Cítila jsem se úžasně. Začínalo to kolem osmé, tancovala se polonéza a tak. Původně jsem tam měla být sama, bez svého kluka, ale on si to v pátek rozmyslel a šel tam taky. Nevím proč, ale měla jsem pocit, jak kdyby si mě tam šel spíš hlídat. Ale, na druhou stranu jsem moc ráda, že tam šel. Hlavně proto, že to byl on, díky komu jsem si uvědomila, že mi nikdo nestojí za to, abych ho za něj vyměnila. Samozřejmě, nebyla bych to já, kdyby se něco nestalo. Jsem zapřísáhlý abstinent, nebo jsem alespoň byla. Jenže, kdybych tady aspon trochu nepila, bavila bych se asi stejně jako můj kluk, co nepije. Sledovat opilce musí být fakt zábava. A já když se napiju, tak je mi jedno co říkám, hlavně když jde všechno ze mě krásně ven a mně se uleví. Tak jsem mu oplatila všechny jeho urážky, všechno zesměšnění. Pak jsem se mu omluvila, jakou formou jsem mu to řekla, a že ho i přes tohle všechno šíleně miluju a že mi to vlastně ani nevadí, jenom se cítím strašně pod pantoflem, protože mu to nevracím a toleruju to. Sice se pořád cítím malinko provinile za to, jak jsem to vybalila, ale jsem ráda, že už se zase cítím čistá :) Ples skončil kolem druhé ráno a táta mě i s mojím zavezl domů nějak po půl třetí. Zběžně jsem odlíčila oči a korektor a šla jsem si lehnout. Spala jsem nějak do oběda a snídala jsem nudlovou polévku :)

C. Článek ↓

It takes a second to say I love you, but a lifetime to show it.

Včera kolem čtvrté ke mně přišel K. A řekl mi, jak se omlouvá, že se včera choval, že některé věci malinko přehnal, ale že je rád, že jsem mu všechno řekla a tak. Sice se nezmění, ale aspoň vím, že to vždycky myslí ze srandy. Někdy to zabolí i tak, ale co už. Zamilovala jsem se do něj, a nebudu ho měnit. Kdo jsem abych ho mohla měnit. Do teď jsem zvládla žít s faktem, že je to arogantní egoista, ale ten nejhodnější kluk na světě, tak proč to teď měnit, že ano :) Tak jsme se usmířili a v objetí padli do postele. Chvilku jsme beze slova leželi a pak se to stalo. (Předem upozorňujeme, že tahle část není vhodná pro děti, a mladistvé.)

When you love someone, you pick up the little things and magically turn them into something special.


Prostě se to stalo. Už jsme spolu deset měsíců a ještě jsme spolu nespali. Prostě to nebylo potřeba a hlavně nebyla příležitost. Náš vztah nestál na faktu "Bez sexu jako takového spolu nemůžeme chodit." Když jsme byli v pátek na tom plese, hladina alkoholu v krvi u mě nebyla nulová a každý polibek od něj ve mně budil mé chtivé já. A asi ve mně něco zůstalo, protože se všechno stalo tak neplánovaně. A bylo to úžasné. Nebudu tvrdit, že to bylo krásné od prvního momentu, protože nebylo. Bolelo to jak prase, ne že ne. Ale.. přešlo to. Pak už to bylo vpohodě a po půl hodině, to bylo neuvěřitelné a krásné. Tak něžné, tak romantické. Žádné pošahané chystání růží na postel, žádné přehnané dary a tak. Prostě my dva a postel. Nelituju toho. Chvíli jsem měla pocit, jako by se vlastně ani nic nezměnilo, jako.. kdybych to neudělala, tak bych o nic nepřišla. Ale tak blízko jsem k nikomu nikdy neměla. Jak se říká, jedno tělo jedna duše. Přesně to jsem cítila. Kdyby nás někdo natočil, tak by to byl asi nejdivnější sex v životě. Tak ohleduplné dva lidy snad nikdo ještě neviděl. :D Ale bylo to bezkonkurenční. A jsem ráda, že jsem to udělala. Mám pocit, jak kdyby mě to s K ještě víc spojilo, jak kdyby jsme se svázali nějakým poutem lásky. Cítím se skvěle :) A hlavně, jak nám maminky říkají, že je lepší si počkat, co nejdýl. Naprosto s tím souhlasím. Před půl rokem bych si to fakt neužila. Hlavně proto, že teprve po více jak šesti měsících konečně ztratíte zábrany a poznáváte svoje tělo a jeho odezvy mnohem líp. A navíc, nejen vy znáte vaše tělo. Ale i váš partner zná jeho melodii. Holt, maminky mají vždycky pravdu :P


Tell him, tell him that the sun and moon rise in his eyes; reach out to him. And whisper tender words so soft and sweet; hold him close to feel his heart beat. Love will be the gift you give yourself.

Mějte se krásně, milujte se a dokažte si, že na světě jsou i krásnější věci, než války a hladomor ♥
 

3 people judged this article.

Comments

1 Monyčka Monyčka | Web | 23. january 2011 at 12:50 | React

Ahoj, máš moc pěkný blog. :))) Budu ráda když koukneš ke mě. mmsa.blog.cz Děkuju)
a omlouvám se za reklamu! :(

2 Tess Tess | Web | 23. january 2011 at 19:30 | React

Mám deprese z každého tvého článku :D. Je to tím , že ti strašně moc závidím, už jsem ti to psala hodněktrát:) a pořád je to pravda :D. Muselo to být úžasné a on musí být hodný kluk že čekla 10 měsíců. To už se dneska moc nevidí :).
Já když se jednou pořádně napila, uklázalo se co mi chybí nejvíc :D. Měla sem chuť sbalit tam každého kluka na kterého jsem se podívala(a ne jen, že jsem tu chuť měla,i jsem to dělala :D ) Prostě potřebuju vztah :( :D. Už mi to leze na mozek!!! :D
T.

3 Tess Tess | Web | 23. january 2011 at 22:25 | React

Máš uplnou pravdu. Je potřeba proto něco udělat, ale já jsem taková stydlivka :(.Přála bych si být komunikativnější a tak. Všechno by šlo líp. Ale v okolí snad ani není kluk který by se mi líbil nějak víc. Ale kde ho teda mám hledat?
Ty máš obrovské štěstí:). Ikdyž to vlastně ani není štěstí,protože sis tohle všechno určitě pořádně vybojovala :).
Já se vlastně ani nevztekám ,že nemám kluka.Můžu si za to tak trochu sama :D. Kdybych nebyla tak stydlivá asi bych jich měla víc než dost. :D

4 Kiwi Kiwi | Web | 24. january 2011 at 14:57 | React

Díky, Bí... to mi nedošlo ;).

Tvoje články prostě miluju - jako třeba tenhle. Je prostě dokonalý. Hrozně ti závidím tvé období. Ale to je život :)). Zamilovanost je ale bezkonkurenčně nejlepší. Sice já zrovna tohle "šťastné období" nemám, jelikož mě teďka nikdo nechce :P - ale snad se v prváku trochu rozjedu. Čekám na nějakou přízněnou duši. Neberu všechno a ty máš na kluka (podle mého úsudku z článku) vážně štěstí. Moc ti to přeju.

Upřímně, já v 15 ještě na sex vůbec nemám chuť, ani myšlenky. Myslím si, že na něj ještě nejsem zralá - jelikož nějak pomalu dospívám fyzicky - sakra :D. Těším se na něj a chci ho mít s ním - nejlepším :)). Píšeš, že mají maminky vždycky pravdu. Ano... naprosto souhlasím xD..
Poprvé to vždy bolí.. to je jediné, čeho se "bojím", ale těším se na tu něžnost a rozkoš.
Závidím ti, ale času na to mám ještě dost, tak si počkám. Kdo si počká, ten se dočká :).

5 Keisi Keisi | Web | 24. january 2011 at 15:05 | React

Ty plesy :) To je vždycyk něco.. :)
Jinak děkuji moc , vážím si takových názorů, jako máš ty :)

6 Mína Mína | Web | 25. january 2011 at 15:39 | React

Závidím ti. Ja by som tiež niekedy chcela ísť na ples v krásnych šatách, ale čo veď aj to určite príde :) priateľa budem mať určite až za 100 rokov (našťastie sa tým tak netrápim, na takéto veci mám ešte čas :D).
Súhlasím s tým že mami  majú (no.. skoro)  vždy pravdu =)

7 alfalfa alfalfa | Web | 30. january 2011 at 12:10 | React

Je to moc krásne. Je krásne to, že ste obidvaja dokázali tak dlho počkať. To sa v dnešnej dobe moc nevidí, ale ja s tým súhlasím. A naozaj dávam za pravdu naším mamkám, lepšie je si počkať a spoznávať sa s tým človekom čo najdlhšie, aby sme potom ničoho nemuseli ľutovať. :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama