Příspěvek no.1

17. december 2010 at 16:59 | Bí |  My words.
Konec roku. Nový blog. Všechny staré definitivně smazány. Jak snadné je pouze kliknout na pár odkazů a veškerá vaše minulost, aspoň co se blogů týče, je v momentě tatam. Krásný pocit. A teď, začínám s novým štítem, s novým cílem, s novými touhami a novým přesvědčením.
Přemýšlela jsem nad tím, proč se vlastně tolik lidí vrací na blog. Protože jsme všichni jenom obyčejní sobci. Nic ve zlém. Blog je vlastně jediné místo, kde každá věta může začínat já já já. Jenom tady, mužete mluvit pouze o sobě a může vám být jedno, co na to řeknou ostatní. Váš blog je jenom váš svět. Proto ho tolik lidí zbožňuje a tolik lidí rádo čte informace o ostatních. Vždyť vy jim vlastně nahlížíte do soukromých věcí. Jak je dnešní společnost zkažená.


Bože, tak moc jsem se zamilovala do ruských písniček!!!
Přemýšlela jsem nad všema mýma příspěvkama, článkama a tak. Vlastně se mi vůbec nelíbí, jak lidi pořád píšou, že blog zanedbávájí, a jak se všem omlouvají a bla bla. Koho to zajímá? Psát na blog není povinnost, tak proč se furt dokola na něco vymlouvat? Já nebudu.
Co se za poslední rok změnilo v mém životě? Proč jsem se vlastně na blog vrátila? Stala se ze mě absolutní anti-humanistka. Aspoň co se dnešní společnosti týče. Je mi jedno, co si lidi myslí, já jsem já a ostatní si dělejte co chcete. :) Vím, možná budou moje příspěvky znít namyšleně a kolikrát to bude jenom o stěžování si na dnešní společnost, moje rodiče, spolužáky, mého přítele, ale v podstatě v tom bude mnohem víc. Bude v tom kus mého života, budou to myšlenky budoucí umělkyně, která má za sen jít studovat na FAMU nebo na UK.

Stal se ze mě Fotograf. Posledních pár měsíců vpodstatě nedělám nic jiného, než fotím a fotím. Ještě mimo to čtu knihy a trávím spoustu času se svým přítelem, ale fotografie se stala mojí absolutní závislostí. Studuju všemožné příručky, chodím na výstavy fotografií, čtu kritiky nejlepších děl a nemůžu se toho jednodušše nabažit. Nedávno jsem dokonce vyhrála první místo v mezinárodní soutěži na téma "Vyfoť svou drogu", a mám v plánu se zúčastnit několika dalších soutěží a dát najevo světu, že přicházím.
Tento týden jsme se v psychologii zabývali talentem, nadáním, genialitou. Jedno souvisí s druhým. Pokud nebudu rozvíjet nadání, nikdy nepropukne v talent. A pokud nerozvinu talent na maximum, nikdy nebudu geniální. Nevím, jestli je dobré být v něčem až tak dobrá, takže se prozatím spokojím s "dobře fotí, máš nádherné fotky" atd.

Moje články budu dělit na dvě části. Na úvod a hlavní myšlenku. V úvodu shrnu různé nudné nezajímavé věci, a v hlavní části budou moje pocity myšlenky a tak. Doufám, že se vám budou moje články číst dobře a bude se vám tu líbit. Krásné vánoce.

 

1 person judged this article.

Comments

1 miro-smajda-daily miro-smajda-daily | Web | 17. december 2010 at 17:02 | React

jojo..no já bych tedko ten blog co mám nezrušila ani za nic :D už mi za ten rok a měsíc tolik přirostl k srdci, že bych neměla sílu... :)

2 @-annie :** @-annie :** | Web | 17. december 2010 at 17:03 | React

[1]: Já bych ho taky nezrušila :D

3 R I X E Y R I X E Y | Web | 18. december 2010 at 19:55 | React

sobci jsme stejně všichni.. co to skrývat:)

4 naivety naivety | Web | 18. december 2010 at 22:57 | React

Jsem ráda, že jsi zpátky. :) Tak si říkám, že teoreticky mám tu příležitost poznat někoho, kdo jednou bude slavnej po celým světě. A já si pak budu říkat - jojo, tu jsem poznala a sledovala jsem její fotky mnohem dřív než ostatní! :D
Doufám, že se ti tady bude dobře dařit a ještě líp se ti bude dařit ve focení. :)
Tobě taky krásné Vánoce, i když už je tolik neprožíváš. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama